Par ozonu un joniemPar ozonu un joniem
Ozona iekārtasOzona iekārtas
JonizatoriJonizatori
SistēmasSistēmas
PakalpojumiPakalpojumi
RisinājumiRisinājumi
RakstiRaksti
PētījumiPētījumi
KontaktiKontakti
LVLV
RURU
ENEN
Domā zaļi
Ozona izmantošana
Informācija par ozonu
Ozona mērīšana
Informācija par joniem
Prezentācijas un raksti

ŠEIT IR TIKAI LABAS LIETAS, KURAS DZIMUŠAS DABĀ!

ozone ions
corona discharge
ionic and ozone

KAS STIPRĀKS - AEROJONS VAI OZONS?Lasi šeit

EddaAir bus
vai tu zini

Skatīt transporta jonizatorus: spied šeit

Skatīt ozonatorus ar cenu, kas uzreiz pieejami Rīgā:www.ozonators.lv

DZĪVOSIM ZAĻI!

Visas lietas, kuras mēs redzam un jūtam savā apkārtnē ir radījusi daba. To starpā valda stingras likumsakarības, kuras cilvēks nevar izjaukt, bet viņam ir tām jāpielāgojas. Tāpēc cilvēkam atliek apkārtējās lietas izzināt, lai ar tām varētu draudzīgi sadzīvot un izmantot savā labā. Par visu, ko mēs redzam un jūtam sev apkārt, mums ir mācīts skolā, tāpēc nekas jauns nav jāizgudro, atliek vienīgi šīs lietas saprast. Viss, ko mēs redzam un jūtam sev apkārt ir dažādu elektromagnētisko lauku savstarpēja mijiedarbība. Mēs visi redzam saules gaismu un priecājamies par ultravioleto starojumu, bet daudzi joprojām baidās no mikroviļņu krāsnīm, kas pēc būtības ir viens un tas pats elektromagnētiskais starojums. Abas šīs lietas mums sniedz labumu, bet ar abām šīm lietām ir jābūt uzmanīgiem. Tāpat ir ar ozonu. Mēs visi skatāmies zilajās debesīs un priecājamies par skaisto debess jumu un svaigo gaisu, bet nepatikā bēgam prom no lielpilsētas smoga. Tieši tā, abos gadījumos ir vainīgs ozons.

Līdzīgi ir ar gaisa joniem. Neredzamas enerģijas rezultātā dabā ir svaigs gaiss. Svaigā āra gaisā ir saražoti ļoti daudz „pozitīvie” un „negatīvie” joni. Pozitīvie joni vienmēr ir vairāk. Iekštelpās jonu ir daudz mazāk, jo tos ir samazinājuši plastmasas logi, ventilācijas sistēmas, elektrotehnika un paši cilvēki elpojot. Un cilvēki iekštelpās nekad nejūtas tik labi, kā svaigā gaisā. Tāpēc jonizatori veic labu darbu, lai cilvēki iekštelpās justos labi.

Tātad, mums ar visām apkārtējām lietām ir jādraudzējas un jābūt arī uzmanīgiem, mums šīs lietas ir jāizzina, un jāizmanto to labākās īpašības. Ja mēs gudri izmantosim pašas dabas radītos instrumentus, mēs dzīvosim zaļi.

Tāpēc, mēs ar vislielāko pārliecību, piedāvājam izmantot ozona un jonu labākās īpašības mūsu dzīvē. Tas ir nekaitīgi apkārtējai videi, tas daudzviet aizstāj ķīmijas lietošanu, tas atbalsta zaļo dzīves veidu un domāšanu.

Ozonam ir ļoti plašs pielietojuma klāsts, sākot no gaisa un ūdens attīrīšanas sadzīvē līdz izmantošanai medicīnā. Ozonu izmanto gan lauksaimniecībā un rūpniecībā, gan zivsaimniecībā un SPA biznesā. Ozonu var izmantot gāzes formā, gan izšķīdinātā veidā ūdenī.

Arī gaisa jonizēšani ir plašs pielietojums tādās jomās, kā veselības aprūpes iestādes un skolas, pārtikas ražošana, HORECA sektorā, birojos un dzīvojamās mājās.

SIA „O Trīs” ir dibināta 2010.gadā ar mērķi nodrošināt klientus ar efektīvām ozona un jonu izmantošanu saistītām tehnoloģijām. Kopš 2017.gada oktobra, uzņēmuma nosaukums ir SIA „OZONE TECH”. Uzņēmuma pamatdarbība ir vērsta trīs virzienos:

  • tehnoloģisko risinājumu izstrāde;
  • tehnoloģisko iekārtu piegāde;
  • pakalpojumu sniegšana.

SIA „OZONE TECH” valdes loceklis, Mgr.econ. Juris Brūveris

Web izstrāde: SoftIB, 2012