Par ozonu un joniemPar ozonu un joniem
Ozona iekārtasOzona iekārtas
JonizatoriJonizatori
SistēmasSistēmas
PakalpojumiPakalpojumi
RisinājumiRisinājumi
PētījumiPētījumi
KontaktiKontakti
LVLV
RURU
ENEN
Ūdens ozonēšanas sistēma pārtikas pārstrādes ceham
Garneļu skalošana ar ozonētu ūdeni
Mikrobioloģiskā piesārņojuma un smaku likvidēšana
Jaudīga gaisa-jonu plūsma ar Aircode AC550
Sadzīves telpu dezinfekcija ar ozonu
Mušu un kukaiņu iznīcināšana ar ozonu
Lielu ražošanas telpu dezinfekcija ar ozonu
Ūdensvadu apstrāde ar ozonu
Telpu un virsmu apstrāde ar ozonētu ūdeni
Kautuves apstrāde ar ozonu
Ledus gatavošana no ozonēta ūdens
Piesārņoto gruntsūdeņu apstrāde ar ozonu
Dzeramā ūdens ozonēšana

Garneļu skalošana ar ozonētu ūdeni

OTR-OW-SS-4G Nerūsējošā tērauda ozonēta ūdens iekārta ar četriem ozona moduļiem uzstādīta zivju produktu pārstrādes cehā garneļu skalošanai ar aukstu ozonētu ūdeni. Rezultātā tiek uzlaboti garneļu mikrobioloģiskie rādītaji, kas uzlabo produkta kvalitāti un palielina derīguma termiņu.

Nerūsējošā tērauda ozonēta ūdens iekārta OTR-OW-SS-4G darbojas pēc ūdens caurteces principa. Ozonu ūdenī iejauc ar diviem inžektoriem. Ūdens plūsmas sensors ieslēdz ozona ģeneratoru un atver vārstus, kad sasniegta nepieciešamā ūdens plūsma katram inžektoram, pretējā gadījumā ozona-gaisa maisījums netiks „iesūkts ūdenī”.

OTR-OW-2G Ozonētā ūdens iekārtu OTR-OW-2G var izmantot visa veida pārtikas produktu mazgāšanai, iekārtu un instrumentu mazgāšanai, kā arī grīdas un taras mazgāšanai. Iekārta nav paredzēta ozonēta ūdens lietošanai ar spiedienu.

OTR-OW-2G Ozonētā ūdens iekārta OTR-OW-2G tiek izmantota sasaldētu garneļu atkausēšanai ar siltu ūdeni. Tāpat to var izmantot zivju produktu, dārzeņu, augļu mazgāšanai ar nolūku samazināt mikrobioloģisko piesārņojumu uz produktu virsmas.

OTR-OW-2G Izmantojot ozonētu ūdeni, nepieciešams ievērot ūdens plūsmas principu, pretējā gadījumā netiks iegūts vēlamais ozona iedarbības efekts.

Ozonētajam ūdenim nonākot kanalizācijā, pāri palikušais ozons turpina savu iedarbību ar baktērijām kanalizācijas sistēmā.

OTR-OW-2G Ir svarīgi, lai pārtikas produkts izskatītos ne tikai labi, bet, ir arī tīrs un nav apstrādāts ar ķīmikālijām.