Par ozonu un joniemPar ozonu un joniem
Ozona iekārtasOzona iekārtas
JonizatoriJonizatori
SistēmasSistēmas
PakalpojumiPakalpojumi
RisinājumiRisinājumi
PētījumiPētījumi
KontaktiKontakti
LVLV
RURU
ENEN
Ūdens ozonēšanas sistēma pārtikas pārstrādes ceham
Garneļu skalošana ar ozonētu ūdeni
Mikrobioloģiskā piesārņojuma un smaku likvidēšana
Jaudīga gaisa-jonu plūsma ar Aircode AC550
Sadzīves telpu dezinfekcija ar ozonu
Mušu un kukaiņu iznīcināšana ar ozonu
Lielu ražošanas telpu dezinfekcija ar ozonu
Ūdensvadu apstrāde ar ozonu
Telpu un virsmu apstrāde ar ozonētu ūdeni
Kautuves apstrāde ar ozonu
Ledus gatavošana no ozonēta ūdens
Piesārņoto gruntsūdeņu apstrāde ar ozonu
Dzeramā ūdens ozonēšana

Mušu un citu kukaiņu iznīcināšana ar ozonu.

OT-AP1G_maja Arī mušas un citi kukaiņi tiek iznīcināti apstrādājot telpas ar lielu ozona koncentrāciju. Attēlā redzmie darbi tika veikti guļbūves ēkā ziemā. Mušas un kukaiņi bija salīduši guļbūves spraugās, bet pēc ozona apstrādes tika iznīcināti.

Lai dažādās iekštelpās iznīcinātu baktērijas un vīrusus, efektīva ir telpu apstrāde ar ozona- gaisa plūsmu. Šim nolūkam var izmantot nelielus, portatīvos ozona gaisa attīrītājus.

Apstrādājot telpas ar ozonu tiek iznācināti 99,9% baktēriju un vīrusu. Rezultātā tiek iznīcinātas pelējuma sēnītes, raugu sēnītes, dažādas smakas, slimību vīrusi un citi patogēni.

Pelējuma sēnīšu iznīcināšanai, pirmajā apstrādes reizē ir svarīgi nodrošināt lielu ozona koncentrāciju telpā un ilgāku ekspozīcijas laiku.

Jātceras un jāņem vērā, ka liela ozona koncentrācija gaisā ir kaitīga cilvēkiem un dzīvniekiem. Tāpēc, jāievēro lietošanas noteikumi.

SOZ-10G_gaisa_apstrade Apstrādājot telpas ar koncentrētu ozona - gaisa plūsmu tiek iznīcinātas baktērijas, vīrusi, kā arī mušas un kukaiņi. Ozons spēj iznīcināt visa veida dzīvos organismus, kuri atrodas apstrādājamajā telpā. Tāpēc, apstrādājot telpas ar ozonu, jāuzmanās, lai netiktu ievainoti cilvēki, augi un mājdzīvnieki.

irsi skursteni Kādā sabiedriskā ēkā irši izmantoja ventilācijas skursteni, lai ierīkotu mājvietu. Liels bija ēkas iemītnieku pārsteigums tos ieraugot jau iekštelpās. Tā kā, nebija iespējams iršus iznīcināt ar ķīmisko paņēmienu, tika nolemts tos iznīcināt ar ar lielu ozona daudzumu. Galvenais uzdevums bija nodrošināt augstu ozona koncentrāciju skursteņa iekšpusē. Tādēļ tika izmantots spēcīgs, ar jaudu 100 grami ozona stundā, ozona ģenerators OPV 100.03. Ventilācijas skurstenis tika notīts ar plēvi, lai nodrošinātu ozona koncentrāciju skursteņa iekšpusē līdz iekštelpām.

irsi skursteni iekspuse No iekšpuses arī tika veikta griestu daļas ozonēšana ar otru ozonatoru OPV 100.04. Izrādās, ka irši bija atraduši caurumus ventilācijas skurstenī un nonākuši griestu daļā, kas tieši apdraudēja telpā esošos cilvēkus, izmantojot caurumus apgaismes lampās.