Par ozonu un joniemPar ozonu un joniem
Ozona iekārtasOzona iekārtas
JonizatoriJonizatori
SistēmasSistēmas
PakalpojumiPakalpojumi
RisinājumiRisinājumi
RakstiRaksti
PētījumiPētījumi
KontaktiKontakti
LVLV
RURU
ENEN
Ūdens ozonēšanas sistēma pārtikas pārstrādes ceham
Garneļu skalošana ar ozonētu ūdeni
Mikrobioloģiskā piesārņojuma un smaku likvidēšana
Jaudīga gaisa-jonu plūsma ar Aircode AC550
Sadzīves telpu dezinfekcija ar ozonu
Mušu un kukaiņu iznīcināšana ar ozonu
Lielu ražošanas telpu dezinfekcija ar ozonu
Ūdensvadu apstrāde ar ozonu
Telpu un virsmu apstrāde ar ozonētu ūdeni
Kautuves apstrāde ar ozonu
Ledus gatavošana no ozonēta ūdens
Piesārņoto gruntsūdeņu apstrāde ar ozonu
Dzeramā ūdens ozonēšana

Lokālo ūdensvadu apstrāde ar ozonu

ūdensvada apstrāde Pūrē Lokālo ūdensvadu apstrādei pret organisko un bakterioloģisko piesārņojumu, ideāls risinājums ir apstrāde ar ozonu. Ozons, kā spēcīgs oksidants, iznīcina organiskas izcelsmes piesārņojumu, kā arī iznīcina visa veida baktērijas un vīrusus, kuri atrodas uz ūdensvada sieniņām vai ūdenī.

Pūrē tika apstrādāts 150mm ūdensvads 500 metru garumā. Tika attīrīts vecs čuguna ūdensvads, kā rezultātā, ūdens no urbuma līdz patērētājam nonāk bez smakas un dzidrs.

ūdens - ozons mikseris Ūdensvadu organiskā un mikrobioloģiskā piesārņojuma attīrīšanai tiek izmantots ozona ģenerators un mikroburbuļu mikseris. Rezultātā tiek iegūts ūdens ar ozona koncentrāciju un mikroburbuļiem, kas efektīvi darbojas uz ūdensvada sieniņām. Šādu ūdeni var izmantot kā biocīdu dažādu ūdensvadu, tvertņu, virsmu mazgāšanai.

ūdensvadu netīrumi 1 Ūdensdadu attīrīšanai no organiskajiem piesārņojumiem, skalošanu veic ar lielāku ozona koncentrāciju ūdenī un vairākas stundas, atkarībā no piesārņojuma pakāpes.

ūdensvadu netīrumi 2 Organiskie piesārņojumi no ūdensvada sieniņām atdalās pakāpeniski. Liela piesārņojuma gadījumā, skalošana ar ozonētu ūdeni ir jāveic vairākas reizes.

ozonēšanas iekārtas Ūdensvadu attīrīšanai ar ozonu var izmantot dažādas jaudas ozona ģeneratorus un ūdens mikserus, atkarībā no veicamā darba apjoma. Ozonētu ūdeni var izmantot arī augstspiediena sūkņos virsmu attīrīšanai.

Web izstrāde: SoftIB, 2012