Par ozonu un joniemPar ozonu un joniem
Ozona iekārtasOzona iekārtas
JonizatoriJonizatori
SistēmasSistēmas
PakalpojumiPakalpojumi
RisinājumiRisinājumi
PētījumiPētījumi
KontaktiKontakti
LVLV
RURU
ENEN
Ūdens ozonēšanas sistēma pārtikas pārstrādes ceham
Garneļu skalošana ar ozonētu ūdeni
Mikrobioloģiskā piesārņojuma un smaku likvidēšana
Jaudīga gaisa-jonu plūsma ar Aircode AC550
Sadzīves telpu dezinfekcija ar ozonu
Mušu un kukaiņu iznīcināšana ar ozonu
Lielu ražošanas telpu dezinfekcija ar ozonu
Ūdensvadu apstrāde ar ozonu
Telpu un virsmu apstrāde ar ozonētu ūdeni
Kautuves apstrāde ar ozonu
Ledus gatavošana no ozonēta ūdens
Piesārņoto gruntsūdeņu apstrāde ar ozonu
Dzeramā ūdens ozonēšana

Telpu un virsmu apstrāde ar ozonētu ūdeni

mazgasana ar augstsp sukni Ražošanas iekārtu mazgāšanai un dezinfekcijai vienlaicīgi var izmantot mazgāšanu ar ozonētu ūdeni. Atsevišķi tiek sagatavots ozonēts ūdens, kuru izmanto mazgāšanai ar augstspiediena sūkni. Ar ozonēta ūdens spiedienu virsma tiek attīrīta no netīrumiem, bet ar ozonu no baktērijām.

ceha mazgasana Pārtikas ražošanas telpas ir iespējams mazgāt un dezinficēt vienlaicīgi ar ozonēta ūdens augstspiediena strūklu. Šim nolūkam var izmantot jebkuru augstspiediena sūkni. Lielās ražošanas telpās var ierīkot savu ozonēta ūdens ūdensvadu, lai būtu ērtāka pieslēgšanās iespēja jebkurā vietā.

fermas mazgasana 1 O Tris izgatavotā ozonēta ūdens iekārta nodrošina augstas koncentrācijas ozonēta ūdens padevi augstspiediena sūknim. Iekārta tiek pieslēgta pie parastā ūdensvada un ieslēdzas tad, kad tiek sākta ūdens izmantošana. Iekārta ir izgatavota no nerūsējošā tērauda, ir izturīga pret agresīvu vidi. Attēlā redzamā iekārta tiek izmantota cūku fermas mazgāšanai.

fermas mazgasana 2 Telpu un virsmu mazgāšanas procesā ar ozonētu ūdeni tiek sasniegti divi mērķi: 1) virmu fiziska nomazgāšana un dezinficēšana ar ozonu; 2) gaisa attīrīšana ar ozonu. Mazgāšanas procesā no ūdens izdalās ozons, kas attīra gaisu no dažādām baktērijām un vīrusiem. Tādejādi ar ozonu tiek pilnībā apstrādāta visa telpa un virsmas.