Par ozonu un joniemPar ozonu un joniem
Ozona iekārtasOzona iekārtas
JonizatoriJonizatori
SistēmasSistēmas
PakalpojumiPakalpojumi
RisinājumiRisinājumi
RakstiRaksti
PētījumiPētījumi
KontaktiKontakti
LVLV
RURU
ENEN
Pārnēsājami ozonatori
QLC ventilācijas ozona iekārta
Ozona iekārtas Medozone
Ozona ģeneratori Ozono Centras
Ozona ģeneratori BNP
Ozona ģeneratori OPV
Ozona ūdens iekārtas
Ozona gaisa iekārtas
Ūdens ozonēšana
Mikroburbuļi
Ozona mērierīces
Gaisa kvalitātes sensori

LIELAS JAUDAS OZONA ĢENERATORI

Ozona ģenerators SOZ-YOB Integrēts ozona un skābekļa ģenerators SOZ-YOB. Šī tipa ozona ģeneratoros tiek izmantots augstas skābekļa koncentrācijas iegūšanas ģenerators, kas garantē produktīvu ozona gāzes iegūšanu dažādos apstākļos, kā arī veic dzesēšanas funkcijas. Ozona gāze tiek iegūta pēc koronizlādes principa, tas nozīmē, ka gāzizlāde (šajā gadījumā skābekļa) notiek ar dažu kilovoltu augstsprieguma eklektisko lauku speciālā kristāla un titāna sakausējuma kamerā. Ozons tiek izvadīts ar speciālu gaisa pumpi. Šāda tipa ozona ģeneratori ir viegli ekspluatējami, produktīvi un klusi darbojas. Iegūstamā ozona produktivitāte šī tipa ģeneratoriem ir no 5 gramiem stundā līdz pat 15 kilogramiem stundā. Ražotājs BNPOZONE Company, Ķīna.

AUGSTAS KONCENTRĀCIJAS OZONĒTA ŪDENS ĢENERATORI

Integrēts ozona un skābekļa ģenerators SOZ-YMS Integrēts ozona un skābekļa ģenerators SOZ-YMS, kas aprīkots ar ūdens pumpi, kas ar ežektora principu iešķīdina ozonu ūdenī. Maksimālā ozona koncentrācija vienā cirkulācija reizē līdz 12 mg litrā. Iegūstamā ozonēta ūdens produktivitāte šī tipa ģeneratoriem ir no 1 tonnas stundā līdz pat 200 tonnām stundā. Ražotājs BNPOZONE Company, Ķīna.

NELIELAS KONCENTRĀCIJAS OZONA ĢENERATORI

Ozona ģenerators OZ OZ sērijas ozona ģeneratoros ozona gāze tiek iegūta pēc koronizlādes principa, tas nozīmē, ka gāzizlāde (šajā gadījumā skābekļa) notiek ar dažu kilovoltu augstsprieguma eklektisko lauku speciālā kristāla kamerā. Ozona iegūšanas procesā tiek izmantota jaudīgu divpolu tranzistoru tehnoloģija, kas nodrošina klusu elektoizlādi ozona iegūšanas procesā. Iekārtu detaļas tiek izgatavotas no kvalitatīviem, oksidāciju izturīgiem materiāliem, kas nodrošina iekārtām ilgu darba mūžu, zemu darba temperatūru un augstu ozona koncentrāciju.OZ sērijas ozona ģeneratoriem ir nerūsējoša tērauda korpuss, regulējama ozona koncentrācija, nepārtraukta 24/7 darbība, gaisa kompresors.

OZ speification tab

Ražotājs BNPOZONE Company, Ķīna.

PIE SIENAS MONTĒJAMI OZONA ĢENERATORI

Ozona ģenerators SOZ-KQ SOZ-KQ G sērijas ozona ģeneratori paredzēti lietošanai iekštelpās ar gaisa sterilizācijas funkciju. Attīra gaisu no visa veida vīrusiem un baktērijām, iznīcina smakas. Nodrošina nepārtrauktu svaiga gaisa uzturēšanu telpās. Efektīvi novērš slimību baciļu izplatību. Pielietojams dažādās sabiedriskās telpās, kā viesnīcās, klubos, spēļu zālēs, iepirkšanās centros, medicīnas centros, biroju ēkās u.c. Pielietojams arī mājsaimniecībās dzīvojamo un palīgtelpu nodrošināšanai ar tīru gaisu. Īpaši ieteicams, kur uzturas cilvēki ar alerģiju, jo iznīcina alergēnus (pelējuma sēnītes, putekļu ērces, citu alergēnu izplatītās smakas) gaisā.

SOZ-KQ G sērijas ģeneratori aprīkoti ar regulējamu jaudu un darbības laika kontrolieri. Iekārtas ir paredzētas stiprināt pie sienas un tām ir nerūsējošā tērauda apvalks.

Ražotājs BNPOZONE Company, Ķīna.

OZ specification tab

Web izstrāde: SoftIB, 2012