Par ozonu un joniemPar ozonu un joniem
Ozona iekārtasOzona iekārtas
JonizatoriJonizatori
SistēmasSistēmas
PakalpojumiPakalpojumi
RisinājumiRisinājumi
RakstiRaksti
PētījumiPētījumi
KontaktiKontakti
LVLV
RURU
ENEN
Pakalpojumu saraksts
Smaku likvidēšana
Pelējuma sēnes likvidēšana

OZONATORU NOMA.

Komentāri:

Ozonatoru nomā tiek piedāvāti jaudīgi 15g/st līdz 30g/st ozonatori ar vai bez statīviem. Nomas maksa par vienu diennakti no 20 līdz 25 EUR.

Ozonatoru noma ir izdevīga, ja jāapstrādā vairākas iekštelpas, piemēram lauku māja ar daudzām istabām un, ja objekts atrodas ārpus Rīgas. Piemēram, uz nedēļas nogali ozonatoru var paņemt piektdienas vakarā, bet atgriezt pirmdienā. Nomas maksa tiks rēķināta par divām dienām.

Saņemot ozonatoru nomā, tiks sniegta konsultācija, kā vispareizāk ozonatoru lietot konkrētajā gadījumā.

Par ozonatoru nomu zvanīt 29223654 vai e-pasts: juris.bruveris@ozonalietas.lv

SMAKU LIKVIDĒŠANA TELPĀS. SMAKU BAKTĒRIJU NOŅEMŠANA UN IZNĪCINĀŠANA.

Problēmas aprakstsMērķauditorijaDarbu apraksts
Cigarešu dūmu smaka. Alkohola smaka. Vecu produktu smaka. Urīna smaka. Medikamentu smaka. Mājdzīvnieku smaka. Pelējuma smaka. Vecas mājas smaka. Ceptas eļļas smaka. Deguma (ugunsgrēka) smaka. Pēc remonta smaka.Mājsaimniecības, viesnīcas, kopmītnes, kafejnīcas, medicīnas iestādes, biroji, ražotnes, noliktavas, kravas pārvadājumu transports. Dzīvnieku patversmes un viesnīcas.Īpašumu apsaimniekotāji.Apstrāde ar ozona gāzi.30 līdz 120 minūtes vienai telpai, atkarībā no problēmas.Apstrādes laikā telpām jābūt tukšām bez cilvēkiem un dzīvniekiem. Pēc apstrādes telpas uz divām stundām jātur slēgtas, lai telpās esošais ozons pats sadalītos. Pēc tam kārtīgi jāizvēdina. Darbu veikšanas laikā tiek kontrolēta ozona koncentrācija.

Komentāri:

Nepatīkamās smakas izraisītāji ir dažādi mikroorganismi un baktērijas, kuri dzīvo dažādās telpas vietās, kur ar ikdienas tīrīšanas paņēmieniem tiem netiek klāt. Pakalpojuma veikšana nepatīkamu smaku likvidēšanai parasti aizņem līdz 60 minūtēm vienai telpai. Ja tas ir dzīvoklis vai privāta dzīvojamā māja, tad parasti apstrādā visas telpas, kas kopumā aizņem 3 līdz 6 stundas. Maksa par šādu pakalpojumu ir no 30 līdz 100 eiro, atkarībā no atrašanās vietas. Apstrādātajās telpās smaka tiek likvidēta arī no visiem priekšmetiem, kuri tur atrodas. Ja nepatīkamās smakas avots atrodas, piemēram, iemūrēts sienā, tad ozons nepalīdzēs, jo netiks tiešā kontaktā ar smakas izraisītāju. Ja, arī pēc apstrādes ar ozonu, apkārtējās vides nosacījumi (tīrība, temperatūra un mitrums) būs labvēlīgi baktēriju attīstībai, nepatīkamās smakas pēc kāda laika tiks no jauna „ieaudzētas”.

Par pakalpojuma veikšanu zvanīt 29223654 vai e-pasts: juris.bruveris@ozonalietas.lv

VENTILĀCIJAS UN KONDICIONĒŠANAS IEKĀRTU DEZINFEKCIJA UN SMAKU NOŅEMŠANA

Problēmas aprakstsMērķauditorijaDarbu apraksts
Uz ventilācijas sistēmas sieniņām ir sakrājušās baktērijas, tauki un dažādi mikroorganismi, kas ventilējamo gaisu padara ar smaku. Siltumapmaiņas elements ir piesārņots.Biroji, viesnīcas, kafejnīcas, medicīnas iestādes, dzīvojamās telpas, ražotnes, noliktavas.Apstrāde ar ozona gāzi. 1 līdz 3 stundas, atkarībā no ventilācijas sistēmas apjoma. Telpām, kurās darbojas ventilācijas sistēma, ir jābūt tukšām bez cilvēkiem.

Komentāri:

Apstrādājot ēkas ventilācijas sistēmu, tiek panākts divkāršs efekts, jo tiek apstrādāta pati ventilācijas sistēma un telpas, kurās darbojas šī ventilācija. Apstrādes laiks ir atkarīgs no problēmas. Piemēram, ilgāku laiku būs jāapstrādā virtuves ventilācija, kurā būs sakrājies vairāk taukvielu. Lai veiktu ventilācijas sistēmas apstrādi ar ozonu, nepieciešama piekļuve gaisa ņemšanas vietai. Pakalpojuma maksa ir atkarīga no pavadītā laika, vidēji 20 eiro stundā.

AUTOTRANSPORTA DEZINFEKCIJA. AUTO SMAKU LIKVIDĒŠANA.

Problēmas aprakstsMērķauditorijaDarbu apraksts
Uz ventilācijas sistēmas sieniņām un siltumapmaiņas radiatora ir sakrājušās baktērijas un dažādi netīrumi, kas ventilējamo gaisu padara nepatīkamu. Piesmēķēts auto salons ar cigarešu smaku.Kravas nodalījums ir ar nepatīkamu smaku.Vieglais autotransports. Refrežatori. Kravas autotransports.Apstrāde ar ozona gāzi. Apstrādes laiks līdz 30 minūtēm, pēc tam jāvēdina 15 minūtes.

Komentāri:

Apstrādes laikā automašīnas salonā tiek ievadīts ozons un iedarbināta kondicionēšanas sistēma, kuras darbošanās laikā gaiss tiek ņemts no automašīnas salona. Tā rezultātā, ozonētais gaiss tiek cirkulēts pa kondicionēšanas un ventilēšanas šahtām, kā rezultātā tiek veikta sistēmas attīrīšana no mikroorganismiem un smaku izraisošām baktērijām. Arī automašīnas salons ir attīrīts. Pakalpojuma maksa līdz 20 eiro. Īpaši ieteicams pārtikas kravu pārvadātājiem. Izmazgātas refrežatoru saldējamās kameras un kravas tilpnes tiek apstrādātas ar ozona gāzi. Rezultātā tiek dezinficēts autotransporta kravas nodalījums un iznīcinātas smakas. Pakalpojuma maksa līdz 40 eiro.

TELPU APSTRĀDE PRET PELĒJUMA SĒNĪTĒM. PELĒJUMA LIKVIDĒŠANA.

Problēmas aprakstsMērķauditorijaDarbu apraksts
Pelējuma sēnīšu izplatība. Vīrusi. Putekļu ērces. Mikrobioloģiskais piesārņojums.Biroji, viesnīcas, kafejnīcas, medicīnas iestādes, dzīvojamās telpas, ražošanas telpas, noliktavas. Vēsturiskās celtnes. Dzīvnieku novietnes.Apstrāde ar ozona gāzi. Vairāk par 30 minūtēm līdz vairākas stundas vienai telpai, atkarībā no problēmas. Apstrādes laikā telpām jābūt tukšām bez cilvēkiem un dzīvniekiem. Pēc apstrādes telpas uz divām stundām jātur slēgtas, lai telpās esošais ozons pats sadalītos. Pēc tam kārtīgi jāizvēdina. Darbu veikšanas laikā tiek kontrolēta ozona koncentrācija.

Komentāri:

Lai apturētu pelējuma sēnītes attīstību, ir nepieciešama stiprāka un ilgāka ozona iedarbība, lai pilnībā nooksidētu pelējuma sēnītes garās kājiņas, jeb micēlijas, kuras stiprinās pie sienas vai grīdas materiāla un cenšas tajā „ielīst”. Pēc apstrādes ar ozonu, tuvākajās dienās pelējuma sēnītes vizuāli nemainās, tās saglabā savu sākotnējo krāsu. Pēc pāris dienām var novērot pelējuma sēnīšu krāsas izmaiņas, tās paliek pelēcīgas un melnas. Tas nozīmē, ka pelējuma sēnīte, kā organisks veidojums „nokalst”. Pirmās vizuāli iet bojā mazākās sēnītes daļas un to sporas, lielas sēnes virsma vizuāli paliek tumšāka pat pēc mēneša, ja turpina atrasties attīstībai labvēlīgā vidē – siltumā un mitrumā. Tāpēc, šādās vietās būtu lietderīgi pēc mēneša apstrādi ar ozonu atkārtot. Pakalpojuma maksa ir atkarīga no pavadītā laika, vidēji 20 eiro stundā.

Par pakalpojuma veikšanu zvanīt 29223654 vai e-pasts: juris.bruveris@ozonalietas.lv

ŪDENSVADU, TILPŅU, TRAUKU UN IEKĀRTU MIKROBIOLOĢISKĀ DEZINFEKCIJA

Problēmas aprakstsMērķauditorijaDarbu apraksts
Mikrobioloģiskais piesārņojums (E-coli, koliformi), baktērijas, aļģes.Dzīvojamās mājas, ražošanas ēkas, pārtikas ražošanas cehi, dzīvnieku fermas.Apstrāde ar ozonētu ūdeni. Laiks atkarībā no veicamā uzdevuma. Iekārtas ražība 1m3 stundā. Iespēja pieslēgt augstspiediena sūknim, lai veiktu mazgāšanu.

Komentāri:

Ozonētais ūdens tiek sagatavots ar Micro bubble mix tehnoloģiju, kā rezultātā ozons tiek iestrādāts ūdenī mikroburbuļu veidā ar speciālu iekārtu. Mikroburbulīši ir lielisks instruments, lai iznīcinātu mikrobioloģisko piesārņojumu vecos ūdensvados, cauruļvados, tvertnēs, uz iekārtām u.c. Mikroburbuļi ir lieliska iespēja izmantot flotēšanas paņēmienu. Ir pārbaudīta E-coli un Koliformu baktēriju iznīcināšana dzeramajā ūdensvadā. Šāda tehnoloģija ir ideāls risinājums pārtikas ražošanas pārstrādes cehu ikdienas dezinfekcijas darbiem. Maksa par pakalpojumu tiek aprēķināta pēc objekta apskates un veicamā darba apjoma, vidēji 30 eiro stundā.

GRAUDU APSTRĀDE AR OZONU

Problēmas aprakstsMērķauditorijaDarbu apraksts
Visu mikroorganismu un to toksīnu iznīcināšana. Lopbarības un pārtikas graudu glabāšanas vietas dezinfekcija.Lopbarības glabāšanas torņi, noliktavas, kaltes.Apstrāde ar ozona gāzi. Apstrāde vairākas stundas, atkarībā no apjoma.

Komentāri:

Graudu uzglabāšanas procesā nelabvēlīgu apstākļu (liels mitrums, temperatūra) iedarbībā uz graudiem iedarbojas mikrobioloģiskie bojājumi un kaitēkļi. Vislielāko bīstamību no mikrobioloģiskajiem organismiem var radīt pelējuma sēnītes. Ja graudu mitrums ir zemāks par 12%, kaitēkļi nevar attīstīties, ja mitrums ir 13% - kaitēkļu attīstība stipri palēninās. Lielākā daļa kaitēkļu nevar normāli attīstīties, ja gaisa mitrums ir zemāks par 60%, bet ērcēm – 70%. Kukaiņu un ērču aktivitāte ir atkarīga no ārējās vides temperatūras. Ja temperatūra ir zemāka par 160 C, tad stipri aizkavējas kaitēkļu vairošanās, ja temperatūra ir zemāka par 100 C, viņi pārtrauc baroties, bet, daudzi iet bojā, ja temperatūra ir zem 00 C. Maksa par pakalpojumu tiek aprēķināta pēc objekta apskates un veicamā darba apjoma, vidēji 30 eiro stundā.

Web izstrāde: SoftIB, 2012