Par ozonu un joniemPar ozonu un joniem
Ozona iekārtasOzona iekārtas
JonizatoriJonizatori
SistēmasSistēmas
PakalpojumiPakalpojumi
RisinājumiRisinājumi
PētījumiPētījumi
KontaktiKontakti
LVLV
RURU
ENEN
Piesārņota ūdens ozonēšanas sistēma PURE O3
Dzeramā ūdens ozonēšanas sistēmas
Graudu ozonēšanas sistēmas
Gaisa kombinētā ozona-jonu attīrīšanas sistēma
Gaisa jonizācijas sistēmas
Elektroniska ūdensvada pretapkaļķošanās sistēma

ELEKTRONISKA IEKĀRTA PRET ŪDENSVADA APKAĻĶOŠANOS UN RŪSU. EKOLOĢISKA ALTERNATĪVA ŪDENS MĪKSTINĀTĀJIEM

vulcan appliance Vulcan atkaļķotājs ir dabai draudzīgs risinājums spējīgs novērst kaļķakmens un rūsas problēmas. Bez sāls, bez ķimikālijām, bez apkopes!

Vulcan piedāvā videi nekaitīgu ūdens apstrādes sistēmu, kas aizsargā ūdens cauruļvadus un aprīkojumu pret apkaļķošanos un rūsu. Šī metode balstās uz patentētu Vulcan impulsu tehnoloģiju, apstrādājot ūdeni bez ķimikālijām un sāls. Speciāli elektroniskie impulsi pārveido cietos kaļķa nosēdumus izraisošā šķidrā kalcija kristalizācijas procesu, likvidējot kalcija spēju piesaistīties virsmām.

Vulcan ir videi draudzīgs ūdens attīrīšanas risinājums - tas darbojas, nepievienojot sāli vai ķimikālijas. Vulcan darbojas, mainot fiziskās īpašības kaļķa kristāliem. Šī apstrāde izslēdz spēju piesaistīties virsmai. Vulcan atrodas ārpus ūdens caurulēm, un nav nepieciešama tieša saskarsme ar ūdeni lai iedarbotos.

Vulcan datorizētā mikroshēma kontrolē elektronisko sistēmu un rada Vulcan impulsu tehnoloģiju. Šie elektroniskie impulsi tiek pārraidīti pa diviem impulsu kabeļiem, kas tiek uztīti ap cauruli. Kabeļiem mijiedarbojoties, veidojas elektroniskais lauks, kas izmaina šķidrā kalcija kristālus ūdenī.

1. Vulcan aptur cauruļvadu un ierīču apkaļķošanos

Neapstrādājot ūdeni ar Vulcan, kaļķa daļiņas ūdenī veido saistīties spējīgus kristālus, kuri pēc tam veido noturīgus nosēdumus. Vulcan impulsu tehnoloģija pārveido kalcija un magnija kristalizācijas procesu, izmantojot dabisku elektroferēzes procesu. Kristāli kļūst gludāki, iegūst stieņu formu un vairs nevar savstarpēji saistīties. Jo vairāk stieņveida kristālu rodas, jo labāk tiek novērsta apkaļķošanās. Tagad kaļķis tiek aizskalots ar ūdeni smalka pulvera veidā.

2. Vulcan saudzīgi attīra cauruļvadu sistēmu

Ūdens apstrāde ar Vulcan izmaina apkaļķošanās procesa un dabiskās izšķīdināšanas procesa ātrumu. Monokristāli vairs nevar veidot nosēdumus, līdz ar to samazinās apkaļķošanās process. Tagad dabiskās izšķīdināšanas process ietekmē vairs tikai jau esošos nosēdumus, tos efektīvi likvidējot. Apkaļķošanās tiek novērsta ātrāk, nekā rodas. Ogļskābās gāzes dabiskais pārpalikums izšķīdina nosēdumos esošo kaļķi. Cauruļvadi tiek attīrīti no nosēdumiem pakāpeniski un rūpīgi.

Vulcan ūdens apstrāde maina uzaugumu veidošanās un sabrukšanas procesa ātrumu. Monokristāli ir zaudējuši savas saistīšanās īpašības, tādēļ vairs nespēj veidot nogulsnes kas pārtrauc kaļķošanās procesu. Tagad ogļskābe veicina uzauguma noārdīšanos, kas notiek ātrāk nekā veidošanās. Laika gaitā ogļskābe turpinās izšķīdināt uzaugumus un nogulsnes pametīs cauruļvadus.

Izzūdot nogulsnēm baktērijas zaudē savu vidi. Baktērijas izmanto nogulsnes lai veidotu kolonijas. Vulcan darbības rezultātā izzūd nogulsnes, kas nepieļauj baktērijām labvēlīgas vides veidošanos.

3. Vulcan aizsargā pret rūsas bojājumiem un punktveida koroziju

Saskaroties ar cietu ūdeni, visos metāla cauruļvados varš un/vai dzelzs oksidējas. Šie oksīdi nopietni bojā cauruļvadu virsmas, bieži izraisot koroziju. Vulcan impulsu tehnoloģija rada elektroferēzes efektu, veidojot metāla karbonāta aizsargslāni. Atkarībā no cauruļvada materiāla šis slānis sastāv no vara karbonāta, dzelzs karbonāta vai cinka karbonāta un pārklāj visas spožās metāla virsmas. Tas aizsargā cauruļvadu no kaitīgām vielām, kas var izraisīt koroziju.

Ražotāja oficiālā mājas lapa: www.cwt-international.com

lejuplādēt brošūru LV, PDF

Informatīva filma par VULCAN: Youtube

VULCAN iekārtas instalēšanas piemērs ūdensvadā ar ūdens ozona attīrīšanu

ozone water and vulcan